כמה דברים חשובים
לפני שמזמינים חבילת צילומים

חבילת הצילום תיבחר ותתבצע בהתאם לרצון ולתקציב בו הנכם מעוניינים. לבחירתכם אני מציעה מספר חבילות, ולאחר שיחת היכרות קצרה נבחר יחד את החבילה אשר תתאים במיוחד עבורכם.

הצילומים הינם צילומי חוץ ומתקיימים באזור המרכז כאשר הסשן המדויק ייבחר במשותף איתכם. ישנה אפשרות לצילום גם באזורים מרוחקים בתוספת תשלום

שעות הצילום יתואמו אתכם מראש. מניסיוני ההמלצה שלי הינה לשעות היפות של היום והמועדפות לזמן הצילום – שעות הזריחה או בשעות אחר הצהריים לפני השקיעה.
הצילומים יהיו בין שעתיים וחצי ל-3  תלוי כמובן בשיתוף פעולה של הילדים

במהלך השיחה שלפני הצילומים אשמח לשמוע קצת פרטים על המצולמים. אם למשל אחד הילדים מתמודד עם קושי מסוים שחשוב לכם שאדע עליו מראש, אשמח שתיידעו אותי על מנת להתחשב בו בזמן הצילום.

אני מביאה איתי ערכת אביזרים מיוחדים וחדשניים שילוו אתכם לאורך כל הצילום. אם יש לכם אביזר שתרצו להוסיף, משהו שהילד קשור אליו לדוגמא: ספר, דובי, כלי שהילד מנגן עליו, או כל דבר אחר, אשמח להתעדכן על כך.

ספרו להם מה הולך להיות, שתפו אותם בהכנות ושדרו להם את הכיף והחוויה בצילומים.

לפני יום הצילום נקיים שיחת יעוץ מקדימה ע”מ להבין את הסגנון שלכם וגם כדי להתאים את הציוד הנלווה שיידרש לצילומים, כגון: סטיילינג, אביזרים, בגדים מותאמים וכו'

סשן צילומים כולל מספר לוקיישנים ומספר בגדים. כיון שלילדים אין הרבה סבלנות וחשוב שהילד ישתף פעולה, ההמלצה שלי להחליף כמה שפחות בגדים במהלך הצילום ולכן לאחר קביעת יום הצילום אשלח לך טיפים ועצות ויחד נתאם ונבחר את הביגוד שיתאים לצילומים.

בכל חבילה בה תבחרו, תקבלו אלבום דיגיטלי מעוצב ודיסק און-קי ממותג עם כל התמונות אותן אהבתם ובחרתם ערוכות בצורה מקצועית.

ניתן לקבל את כל התמונות בעריכה בסיסית בתוספת תשלום.

התמונות תשלחנה לבחירתך עד 12 ימי עסקים מיום הצילום.

ניתן לבחור את התמונות עד חודש מיום קבלת התמונות.

אני מתחייבת לערוך תוך 60 ימים מיום בחירת התמונות.

בעת ההרשמה וקביעת יום צילומים יש להעביר מקדמה על סך 300 ₪ (סכום זה לא יוחזר במקרה של ביטול) ושאר הסכום יתבצע במזומן, ביט או העברה בנקאית ביום הצילומים על כל הסכום.

במקרה של דחייה עקב מחלה או מאורע אחר בלתי צפוי, יקבע מועד חדש לצילומים והמקדמה תקוזז משאר עלות הצילום

תוספות תשלום, כגון: הזמנת תמונות נוספות מעבר לחבילה וכו' יתבצעו בזמן ההזמנה הנוספת באותו אופן.